His Yüklemesi Nedir?

His Yüklemesi Nedir?

Thetahealing, çoğunlukla his yüklemeleri ile ilerleyen bir tekniktir. Zira bazı insanlar belirli hislerin enerjisini yaşamları boyunca hissetmemiş veya tecrübe etmemiş olabilirler. Belki bir kişi çocukluğunda yaşadığı travmalardan dolayı bu “hisleri” hiç geliştirmemiş olabilir ya da bilinçaltında bir yere kayıt etmemiş olabilir. Bu hisler bu insanlara öğretilmelidir.

Bir insanin eğlenmek, sevmek yada başkası tarafından sevilmek gibi, veya zengin olmanın nasıl bir his olduğunu ya da kişinin tanıyamayacağı başka herhangi bir hissi bilmesi için, bu kişiye bu hisleri hissetmenin nasıl bir tecrübe olduğu gösterilmelidir.

Bir istekte bulunmak için ilk önce, bunları bizim gerçekliğimize dönüştürmenin nasıl hisler olduğunu tecrübe etmemiz/ deneyimlememiz gerekir.

Örneğin, bir kimse sürekli kavgalı gürültülü mutsuz bir ailede büyüdü diyelim. Bunun için o kimsenin hücreleri mutluluk hissini bilmez. Çünkü hiç deneyimlememiştir. O kimse deneyimleyemediği hisleri hayatına çekemez. Yani mutlu olmanın nasıl hissedildiğini bilemediği için, mutlu olamaz.

Bunun için his yüklemeleri insan hayatında çok önemlidir.

Neşeye sahip olmanın nasıl hissedildiğini bilmek ister misin? O zaman sizin hücrelerinizede Thetahealing Tekniği ile ‘Neşe’ hissini tanıtalım.

Yaklaşan Seanslar

His yüklemesi için thetahealing seansımıza katılabilirsiniz

SEANSI GÖR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir