ThetaHealing Nedir?

ThetaHealing Nedir?

Thetahealing®, Vianna Stibal tarafından bulunmuş yaklaşık 24 senedir uygulanan bir sistemdir. Kendisi, kanser hastalığını öğrendiği zaman, Hz. Allah’ın izni ve şifası ile hastalığından arınmış ve iyileştiğine şahit olduktan sonra, kendisini bu yönteme adayarak, daha fazla teknikler üretmeye başlamıştır. Ve başka kişilerin tedavisine yardımcı olmayı amaç edinmiştir.

Vianna’nın savunmuş olduğu düşünce, “Var olan her şeyin yaratıcısı ile bağlantıya geçtiğimizde beyin dalgalarımız direk olarak Theta zihin haline geçmektedir. Bu eylem gerçekleştiğinde istediğiniz her şeyi değiştirebilir ve iyileştirebilirsiniz. Yani kısaca Theta kavramı; beyin dalgalanmasının ismidir. Ve bu yöntemin adını beyin dalgalarından esinlenerek almıştır.

Kuantum mantığına dayanan yöntemin ana kuralı, “Gözlemci ve Şahit Olma” işlemidir. Kişi hayatındaki değişikliklerinin farkına vardığında ve nasıl mutlu olduğunda, iyileştiğini gözlemler ve buna şahit olduğunda, Thetahealing® de amacına ulaşmış olur. Yaşam süresince geçmişten, genetik yollarla atalarımızdan ve ruhsal seviyelerden gelen olumlu ve/veya olumsuz blokajlarımızı bulmamızı ve zihnimizi ‘AN’da yeniden programlamamızı sağlar. Böylece, mutluluğumuzu engelleyen olayların kalkması ile bedenimiz ve zihnimizi Hz. Allah’ın izni ile şifalanır. Sezgilerimizi de geliştirip hayatımızı özgürce yaşamayı mümkün kılarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir